Curcumin 500 Altın Yoğurt Kürü

Altın Yoğurt Kürü, özel olarak hazırlanan bir Zerdeçal kürüdür. Zerdeçal daha çok Hint yemeklerinde tercih edilen yaygın bir baharattır. Uzmanlar tarafından hazırlanan ürünlere sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’de tek distiribütör sitesi olarak kampanyalı satış fiyatımız ile siparişinizi verebilirsiniz. 59 TL’ye bu inanılmaz üründen satın almanız mümkündür.

Curcumin Faydaları

Curcumin 500 Nedir?

Curcumin500 içeriği %63 oranında Zerdeçal, %9 oranında Cinnemon, %7 oranında Ginger ve %21 oranında Beer Milk bulundurmaktadır. %100 doğal karışım olarak hazırlana bu kür sağlık bakanlığı onaylıdır. 10 doz olarak satılan bu ürünü, yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden; ürün detayları, kullanımı  ve ürün hakkında yapılan yorumları çok rahat bir şekilde bulmanız mümkündür. Ürün fiyatları; 1 adet 59 TL, 3 adet 129 TL ve 5 adet 199 TL’dir.3 adet almanız halinde kargo bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.  Güvenli sipariş ilkesi ile hareket eden firmamız ürün teslimatında ödeme seçeneğini de sizlere sunuyor. Bu muhteşem ürünü Türkiye’nin her yerine teslimat seçeneğimiz ile kapınıza kadar getiriyoruz. Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olarak çalışarak, kargo ile ödemelerinizi kapıda nakit olarak yapma fırsatı veriyoruz.  Aynı zamanda PTT kargo ile teslimat seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Nasıl Satın alınır?

Promosyonlu fiyatı ile sizlere güvenilir satış ilkesi ile sunulmaktadır. Promosyonlu fiyatlar, belirtilen tarihler arasında geçerlidir. Sitemiz üzerinden sipariş vermeniz halinde 15 gün içinde iade garantisi vermekteyiz.  Zarar görmeyen ve kullanılmayan ürünlerin iadesi gerçekleştirilmektedir. Ürün ile alakalı merak ettiğiniz detaylar, paketin arka bölümünde sizlere açıklanmıştır.

Ürün, %100 doğal birleşenler içeriyor. Kimyasal içerik barındırmayan değmeden fabrika ortamında  hijyenik bir şekilde oluşturulmaktadır.

Curcumin

Curcumin 500 Mucizesi!

Mucize bir formül olan Curcumin 500 kullanımı oldukça kolaydır. Paketin arka kısmında, ürünün kullanımı ve diğer detaylar yer almaktadır. Bu nedenle kullanım konusunda herhangi bir sorun yaşamazsanız. Aynı zamanda, ürün ile alakalı merak ettiğiniz konular için, sitemiz üzerinden bizimle çok kısa süre içinde iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp destek hattımız 7/24 aktif olarak çalışmaktadır.

Kullanım ile alakalı uyarılar, bilgilendirme yazıları ve gerekli talimatlar ürün ambalajında kullanıcılarına aktarılır. İlaç gibi satılamaz. Gıda takviyesidir, herhangi bir sağlık sorununa karşı ilaç olarak kullanılamaz.

10 dozdan oluşan bir toz karışımdır. Zerdeçal ağırlıklı olan bu karışım, yoğurt ile karıştırılarak tüketilmelidir. İçeriğinde bulunan doğal karışımların kana karışması ile birlikte etkisi kısa süre içinde görülecektir.

CurZerdeçal ağırlıklı bir karışımdır. Hint yemeklerinde çok yaygın olarak kullanılan bu baharat, bitkinin yer altındaki saplarından elde edilir. Aynı zamanda köriye sarı rengi veren baharat olarak da bilinmektedir. Hindistan’da da uzun zamandır şifalı bitki olarak kullanılmaktadır. Altın yoğurt kürü karışımının da önemli bir etken maddesidir.

  • Cilt sağlığını düzenlemektedir.
  • Kan şekerinin düzenlenmesinde etkisi vardır.
  • Enflamasyonu hafifletir.
  • Depresyon ve benzeri ruh hastalıklarına karşın etkilidir.
  • Kanser önleyici özelliği vardır.
  • Beyninin işlevini arttırır.
  • Eklem ağrılarını hafifletici etkisi vardır.
  • Kolesterolü dengeler.
  • Kan pıhtılaşmasını hafifletir.

Ürün İçeriği

Avrupa ve Türkiye’nin her bölgesinde kargo seçeneği ile dikkat çeken Curcumin 500 %100 doğal bir üründür ve içerisinde herhangi bir kimsayal madde barındırmaz. Günümüzde, içeriğinde kimyasal madde bulunan bir çok ürünün piyasada bulunduğunu ifade edebiliriz. Bu nedenle, siz değerli müşterilerin bu konuda kafalarında soru işareti olması gayet normaldir.

Altın yoğurt kürü içerisinde Zerdeçal, Arı Sütü, Tarçın ve Zencefil bulundurmaktadır. %63 oranında zerdeçal, %21 oranında arı sütü, %9 oranında tarçın ve %7 oranında ise zencefil yer almaktadır. En yararlı baharatların birleşiminden oluşan bu ürünü satın almak için, sitemiz üzerinden sipariş vermeniz mümkündür. Ürünü, günde bir defa tok karnına kullanabilirsiniz. İster süt, ister yoğurt, isterseniz su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda salatalarınıza veya yemeklerinize de eklemeniz mümkündür.

Curcumin 500 resmi satış sitesi üzerinden ürünü çok rahat bir şekilde temin etmeniz mümkündür. Türkiye’nin tek Distiribütör sitesidir. Kampanyalı fiyatları ile sipariş vermeniz için acele etmenizde büyük yarar olduğunu ifade edebiliriz.